ELITARUS ROSYJSKI UKRAIŃSKI

tel. 724-09-99-09 KATOWICE nauka z pasją

 

O NAS

 

ELITARUS Szkoła Języka Rosyjskiego i Ukraińskiego – tworzy zespół wykwalifikowanych filologów języka rosyjskiego i ukraińskiego

Języki to nie tylko nasze narzędzie pracy, to całe nasze życie. Po rosyjsku i ukraińsku wypowiadaliśmy jako dzieci pierwsze słowa, wyznawaliśmy miłość, pisaliśmy listy i wypracowania. To w tych językach żartowaliśmy z najbliższymi i wygłaszaliśmy oficjalne teksty na akademiach szkolnych. Dzięki nim dojrzeliśmy i wybraliśmy własną drogę.

Myślimy, tworzymy i kochamy po rosyjsku i ukraińsku. Bliska nam jest mentalność, kultura i tradycje Rosji i Ukrainy, w związku z czym łatwo jest przekazać studentom wiedzę i zainteresować językiem rosyjskim jak również ukraińskim.

Mamy wieloletnie doświadczenie, którego nie mają nigdy szans zdobyć nawet najlepsi polscy lektorzy. Pozwoliło nam to przetłumaczyć już tysiące stron, przeredagować stosy tekstów, poprawić wszelkie rażące kalki językowe, nauczyć setki uczniów poprawnej wymowy i pisowni.

Możesz być pewien, że nauczymy Cię tak, by Twoje wypowiedzi brzmiały naturalnie dla rodowitych Rosjan i Ukraińców. Wyrzucamy stare podręczniki, bo słownictwo ewoluuje. Śledzimy te zmiany naturalnie, gdyż rosyjski i ukraiński to nasze ojczyste języki. Z nami nie grozi Ci nudne powtarzanie zwrotów, które przestały już funkcjonować. 

Wiemy, że najlepsze efekty daje nauka w przyjaznej atmosferze, która angażuje wszystkie zmysły i emocje. Zwracamy na to szczególną uwagę, bo sami dzięki tym metodom przyswoiliśmy język polski. Fotel, herbatka, muzyka rosyjska, dobry film, gry językowe, prezentacje, symulacje…Masz inne propozycje? Zainspiruj nas!